Не дивлячись на те, що ензимні препарати не пригнічують вироблення власних ферментів, не викликають синдрому відміни, не токсичні, мають високу ефективність, добре переноситься і безпекою, сумісні з іншими препаратами – всі вони є лікарськими засобами, які вимагають постійної уваги і контролю за дотриманням умов правильного застосування і нагляду за можливими побічними реакціями.

Безпека пацієнтів є вищим пріоритетом для компанії MUCOS Pharma. З метою забезпечення контролю безпеки і ефективності препаратів Системної ензимотерапії, у відповідності до Закону України «Про лікарські засоби» та Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 27.12.2006 №898 «Про затвердження Порядку здійснення нагляду за побічними реакціями лікарських засобів, дозволених до медичного застосування» у редакції наказу Міністерства охорони здоров’я України від 26.09.2016 р. №996, в нашій компанії на всіх рівнях функціонує система фармаконагляду, створена відповідно до вимог чинного законодавства, міжнародних стандартів та етичних принципів компанії.

Своєчасне виявлення небажаних явищ має ключове значення для безпеки лікарських засобів. Необхідно постійно оцінювати баланс при якому користь від застосування наших лікарських засобів перевищує можливі ризики, а також розробляти і впроваджувати в практику заходи, спрямовані на попередження несприятливих наслідків лікарської терапії і підвищення її безпеки.

Для нас важливо підтримувати ефективний зворотній зв’язок з Вами, як з пацієнтом, або як з фахівцем установи охорони здоров’я або дистриб’ютором, по отриманню інформації про безпеку лікарських засобів компанії і їх ефективності.

При виявленні побічних явищ або недостатньої ефективності наші фахівці аналізують причини їх виникнення, а також роблять все необхідне, щоб мінімізувати та запобігти виникненню таких явищ в майбутньому.

Ми будемо вдячні за надання будь-якої інформації щодо виявлення нетипових проявів або побічних явищ, або відсутності ефективності при застосуванні лікарських засобів нашого виробництва.

Нижче додаємо форму карти-повідомлення для заповнення в разі потреби.

Повідомлення повинно містити таку мінімальну інформацію:

  • назва підозрюваного лікарського засобу
  • опис побічної реакції та/або вказівки про відсутність ефективності;
  • інформацію про пацієнта, у якого виникла побічна реакція (ПІБ / ініціали, вік, стать і інша важлива інформація);
  • контактні дані та інформація про особу, яка надає повідомлення (лікар, пацієнт, родич або представник пацієнта).

Якщо Ви хочете повідомити про виникнення побічної реакції та/або про відсутність ефективності при медичному застосуванні лікарських засобів виробництва нашої компанії, будь ласка, проінформуйте Відділ Фармаконагляду зручним для Вас способом:

– завантажити і заповнити представлену форму (Карта-повідомлення):

– надати інформацію по телефону, факсу або по електронній пошті.

Наші контакти:

  • Тел.: +38 044 498 90 13
  • Факс: +38 044 498 90 13

Моб. (Цілодобово 24/7):

  • +38 050 441 77 49
  • +38 050 353 63 69

E-mail: mucos@mucos.com.ua.

Вся інформація, яку Ви надаєте, є конфіденційною і не підлягає розголошенню, за винятком випадків, передбачених законодавством.

Інформація, надіслана Вами, є суворо конфіденційною і не підлягає розголошенню, за винятком випадків, встановлених законодавством.

Top